Fest

Trener uwodzenia, który w ciągu 4 lat doszedł do poziomu, gdzie jego interakcje z kobietami większości wydają się wręcz "nieprawdopodobne i nierealne". Jest to jedna z niewielu osób, dla której uwodzenie jest autentyczną pasją, w którą nieprzerwanie wkłada najwięcej swojej energii.

Jego celem jest pokazanie, że niezależnie od tego w jakim miejscu jesteś, możesz wyprzedzić swoje marzenia. Był dwukrotnym prelegentem projektu Fullmen (www.fullmen.com.pl), wykładał na Szkole Głównej Handlowej. W swojej pracy przeszkolił setki osób.

Inni o Fescie

 
Radosław "Still" Płatek

Fest dzięki silnej determinacji z początkującego adepta sztuki uwodzenia stał się jednym z najlepszych w kraju. Możesz być pewien, że dostaniesz od niego znacznie więcej niż sposób na szybki podryw – odkryjesz podejście, dzięki któremu będziesz w stanie stworzyć prawdziwą magię z płcią przeciwną.

Radosław „Still” Płatek, trener rozwoju osobistego

Dawid Bojarowicz

Z Festem widziałem się do tej pory raz na pamiętnej imprezie. Powiem krótko. W przeciągu kilku godzin wyszedł z klubu na plażę z dwiema różnymi dziewczynami, a w między czasie całował się z trzecią.

Dawid Bojarowicz, trener uwodzenia

V!ncent

Fest jest bezapelacyjnie najbardziej kompetentną osobą, jaką poznałem w całej społeczności uwodzenia. Już nie chodzi o jego umiejętności, które wgniotą przeciętnego faceta w ziemię -podczas wspólnego wyjścia do klubu całował się z najładniejszą kobietą w klubie, a wracając autobusem zagadał kolejną dziewczynę i zabrał ją do domu. Nie znam drugiej osoby w tej tematyce, która potrafi zejść tak głęboko w każdy problem, który dotyczy relacji, psychiki i budowaniu trwałej zmiany charakteru.

V1ncent, trener uwodzenia

James

Kiedy po raz pierwszy raz spotkałem Festa wiedziałem że mam do czynienia z konkretnym gościem. Wychodząc razem do klubu, poznał dziewczynę i wyciągnął ją na seks po 5 minutach rozmowy. Jeśli zależy Ci na poprawie relacji z kobietami, Fest jest jednym z najkonkretniejszych trenerów w tej branży, który Cię tego nauczy. Szczerze polecam.

James, trener uwodzenia

Adam Groff

Podczas pierwszej imprezy po seminarium Fullmen wrócił z nowo poznaną kobietą do domu, podczas drugiej edycji seminarium zrobił to samo. Według mnie jest to najlepszy uwodziciel w kraju.

Adam Groff, organizator seminarium Fullmen

Wywiad

http://wyzwolony.pl/fest-kazde-dzialanie-wiaze-sie-z-ryzykiem/